+90 850 304 2314 info@sammedya.com #sammedya

Android 4.0 Galaxy Note İçin Geliyor

Son dönemler de Samsung’a ait popüler ürünlerinden olan Galaxy Note için Andorid 4.0’ın ikinci çeyrekte geleceği ilan edildi. Aynı zamanda güncelleme ile yeni uygulamalarda kullanılabilir durumda olacak. Cihazın orjinal kalemine uygun olarak hazırlanacak yeni uygulamalar bekleyişin heycanını daha çok arttırıyor.

Dünya çapında yapılacak olan android yükseltmesinin tarihi hakkında her hangi bir bilgi malesef şu anlık verilmemekte. Fakat geçtiğimiz aralık ayında Samsung Galaxy Note’u bu yılın ilk çeyreğinde yükselteceğini ve güncellemelerin aynı anda yapılacağını duyurmuştu.

PC Word’ün haberlerine göre 5.3 içnlik Süper AMOLED yüksek çözünürlüklü ekrana sahip olan ve Eylül ayında çıkan Galaxy Note tabletlerde kullanılabildiği gibi hemde akıllı telefonlarda kullanılabilen dijital kalemi ile cihazda resim çizip yazı yazılabiliyor. Söylenen bilgilere göre Android 4.0’ın yanında kullanıcıların kullanabilmesi için not, dijital içerik ve çizimler için uygulamalarda bulunacak ve ücretsiz olarak kullanıcıya sunulacak. Ayrıca kullanıcılar için toplantılarda kullanabilecekleri şablonlar içeren yeni uygulamalarda yükseltilecek sürümle birlikte kullanılabilir durumda olacak.

Diğer bir uygulama ise My Story, dijital kalemle kullanılabilecek olan bu uygulama ile aileniz ve arkadaşlarınız sizin dilediğiniz içeriğe sahip kartlar yapabilecek ve istediğiniz zaman bu uygulama ile fotoğraf, ses, yazı veya videoda paylaşa bileceksiniz.