+90 850 304 2314 info@sammedya.com #sammedya

Google’ın Gözünden 2012 Yılının En iyi Android Oyunları

Geride bırakmak üzere olduğumuz 2012 yılının son günlerinde, birçok platform 2012 sayısal değerlerini birçok bilgi ve verilerini kullanıcılarla paylaşmış birçoğu da paylaşmaya başlamıştır. 2012’nin en iyi içeriklerini geçtiğimiz günlerde açıklayan Apple’ın ardından, Google’da en iyi oyunlarını gündeme sunmuştur.
Diğer mobil platformlarda olduğu gibi Android’de de oyunlar çok önemli bir yere sahiptir. Bu durum günden güne gözle görülür şekilde artmıştır.  Kullanıcıların, zamanlarını ve paralarını harcadıkları uygulamalar bir anlamda uygulama sisteminin gelişmesinde büyük yere sahiptir. Ücretli veya ücretsiz birçok oyunun yer aldığı Android’in en iyi oyunlar listesi Google Play’de açıklanmıştır. Listede büyük şirketlerin oyunlarından küçük firma oyunlarına kadar birçok oyun bulunmaktadır. Listede yer alan bazı uygulamalardan, Need for Speed Most Wanted, Subway Surfers, Shadowgun: DeadZone ve Strikefleet Omega gibi oyunlar dikkat çekiyor.
Listede paylaşılan oyunların yarısı neredeyse ücretsiz oyunlardan oluşmaktadır. Bu oyunlardan dikkatinizi çekenleri Google Play’deki özel sayfadan indirebilirsiniz.