+90 850 304 2314 info@sammedya.com #evdekal

Özgür ve açık internet için desteğinizi gösterin. #freeandopen

Çağımız gün geçtikçe bize her yönü ile teknolojik hareketlenmelerden yararlanmamızı sağlamaktadır. Biz insanoğlu da her fırsatta bu mükemmel ötesi olan buluşlardan yararlanmak için her türlü maddi manevi bütün imkanlarımızı seferber hale getirmekteyiz. Biz bu imkanları ele geçirmek veya düzenli bir şekilde kullanmak için zamanımızın büyük bir kısmını bu konulara veya bu alanlara ayırmaktayız.
Teknolojik hareketlenmelerin en önemli buluşu olarak gösterilen internet artık gün geçtikçe her eve lazım bir konuma gelmiştir. Tabi ki bu mana kötü anlam taşımamaktadır. Çünkü internette iyi kullanıldığı zaman sizin işinizi halledebilecek seviyeye gelirken elinizde bir kılıç veya silah haline getirebilirsiniz. Örneğin; Uzakta olan sevdiklerimizi internette ki sosyal siteler aracılığı ile hasret giderebilmekteyiz.
Günümüzde bu olağanüstü buluş sayesinde birçok işimizi artık internet üzerinden halledebilmekteyiz. Bu bize büyük bir rahatlık verirken günlük yaşantımızda da ilgimizin farklı yönlerde olmasına da katkıda bulunabilmektedir. Ama geldiğimiz şu noktada bazı sistemler veya devletler tarafından internette büyük çoğunlukla kullandığımız günlük yaşamımızda vazgeçemeyeceğimiz bir noktaya gelen bazı siteler üzerinde engellenmeler uygulamaya çalışılmaktadır. Bu noktada sizlerde bu özgürlüklerden ve avantajlardan mahrum kalmak istemiyorsanız harekete geçin ve emin olun ki asla pişman olmayacaksınız.