+90 850 304 2314 info@sammedya.com #sammedya

Samsung 2013 Hedefini Açıkladı

Samsung, yaptığı açıklamalarda, 2012 yılında yaptıkları satışları %202i oranında arttırarak, 390 milyon tanesi akıllı telefon olmak üzere 2013’teki telefon satışlarını 510 milyona çıkarmayı planladıklarını söylemiştir. Dünyanın en büyük telefon üreticileri arasında bulunan firmanın merkezi Kore’dir.
Samsung tarafından yapılan açıklamalar dâhilinde, hedefleri arasında satışlarını arttırmayı planladıklarını belirtmeleri üzerine önümüzdeki dönemlerde daha çok Samsung ürünleri ile karşılaşacağımız kesinleşmiştir. Android işletim sistemli telefonlar Samsung bünyesinde çok önemli bir yere sahiptir. Gelecek günlerde Windows 8 işletim sistemli telefon modelleri de göreceğiz.
Galaxy S3 ve Galaxy Note 2 ile 2012 yılında büyüme hızını arttırmıştır. 2012 yılında Android işletim sistemli telefon üreten tüm rakiplerini geride bırakarak, en çok Android ‘li cihaz üreten firma olmayı başarmıştır. iPhone satışlarını geride bırakacak kadar çok telefon satışında bulunmuştur. Koreli firma Samsug, 2013 için önüne koyduğu 390 milyon akıllı telefon satışını hedeflemesi, önümüzdeki yıllarda Galaxy ya da Note serilerinin devamının ve ya yeni sürümlerinin piyasa da kullanıcıların hizmetine sunulacak gibi duruyor.
Samsung büyüyen teknoloji pazarında hedeflediği yarım milyondan fazla telefon satma planını gerçekleştirip gerçekleştiremeyeceği merakla beklenmektedir.