+90 850 304 2314 info@sammedya.com #sammedya

Tabletler Arasında iPad’in Farkı

Samsung, Nokıa, HTC, LG gibi cihaz üreticilerinin piyasaya üst üste sürdüğü yeni model cihazlar dolayısıyla, iPhone’un sallanmakta ve buna bağlı olarak Apple’ın işi zorlaşmaktadır.
Apple 2013 senesinde, rekabetsiz bir şekilde iPad egemenliğini sürdürecektir. iPad uzun süre daha kendisine rakip çıkmadan piyasa da varlığını korumaya devam edecek gibi görünüyor. Bu özelliğiyle iPad, diğer tabletler arasındaki farkını açıkça gözler önüne sermektedir.
Tablet kullanan insanların attıkları tweetlere göre yapılan araştırmada çıkan sonuçlar kapsamında, iPad 1795 tweet ile birinci sırada yer alırken, Microsoft’un ses getiren tableti Surface 36 tweette kalmıştır.
Sadece bir günde atılan tweet sayısının 2000’i geçmesi, Noel öncesi yapılan alışverişlerde teknolojik ürünlerin payının ne kadar fazla olduğunu açıkça gözler önüne sermektedir. Ve iPad araştırmalar sonucunda bu konudaki rakipsizliğini bir kez daha kanıtlamış olmaktadır.
Twitter üzerinden yapılan araştırmalar sonucunda görüldüğü üzere, Twitter’ın markalar için kuşkusuz iyi bir pazarlama olduğunu apaçık bellidir. Apple iPad sayesinde teknolojik alanda tabletler arasındaki varlığıyla rağbet görmeye devam edip, yerini garantide tutacak gibi durmaktadır.