+90 850 304 2314 info@sammedya.com #sammedya

iPhone için Bluetooth hoparlör

iPhone kullanıcılarını ilgilendiren bir yenilik olan ve son derece pratik ve kullanışlı bir ürün olarak ABD’de başlayan CES 2013’te tanıtıma sunulan birçok elektronik yenilikler bulunmaktadır. Bunlardan en yenisi Felt Audio şirketi tarafından üretilen Pulse hoparlör ve Reweind kulaklıklar, iPhone kullanıcılarının yüzünü güldürecek nitelikte tasarlanmış bir üründür.

Mashabla sitesinin haberine göre, ABD’de 99 Dolara satışa sunulması düşünülen hoparlör ve kulaklıklar, iPhone’un arkasına monte edildiği gibi, klipsi sayesinde pantolonunuzun kemerine veya aracınızın dikiz aynası gibi uygun olabilen yerlere takılmaktadır. 15 metre mesafeden dahi iPhone ile bağlantı kurabilen Pulse, kaliteli olarak sunulan ses çıkışı ile iPhone kullanıcılarının ilgisini çekebilecek nitelikte bir ürün olabileceği söylenmektedir.

Pulse’nin konuşulan ve öne çıkabilecek olan özelliklerinden bir diğeri, kulaklık kablolarıyla boğuşmaktan bıkmış olan kullanıcılara Bluetooth kulaklıklar sayesinde daha iyi müzik dinleme şansı sunabilecek olmasıdır.

Felt Audio, ilk beş bin alın alıcıya kendi tercihlerine göre yapılacak iPhone, iPad ve iPod Touch kılıfları da hediye edileceğini açıkladı. iPhone tutkunu birçok insanın bu yeni tanıtılan ürünlere ne derece rağbet göstereceği önümüzdeki günlerde anlaşılabilecek yeni merak konuları arasındadır.