Ankara Yandex Reklam

Rus arama motoru olan Yandex, dünya da 56 milyon kişi tarafından aramalarda kullanılmaktadır. Kullanıcılarına sağladığı birçok hizmeti bulunmaktadır. Bunlar arasında bölgesel hava durumu ve haberler, harita, çeviri ve kültürel etkinlikler bulunmaktadır.

Günümüzde interneti hayatımızın her alanında kullanıyor olmamız birçok mal ve hizmet satışı yapan firma için avantaj olmuştur. İnternet üzerinden verdikleri reklamlarla ürün tanıtımlarını en iyi şekilde yapıp ilgili hedef kitleye ulaşmaktadırlar. Ankara Yandex Reklam ajansları bulunmaktadır. İzmir, İstanbul, Bursa gibi şehir ya da bölgelere göre gösterim imkanı sağlamaktadır. İşleme başlamak için üye olmak gerekmektedir. Reklam verilecek sayfaya ulaşmak için, kişisel bölümden reklam ver linkine tıklamak yeterlidir. Şirket verdikleri reklamlarla ilgili her türlü değişikliklere kendileri karar vermektedir. Reklamın hangi saatler arasında yayınlanması, hangi bölgelerde gösterimi, anahtar kelimelerin neler olması gerektiği gibi.

Yandex Reklam  Türkiye’de İstanbul ofisiyle hizmet vermektedir. Reklam verme ile ilgili yapılması gerekenler Yandex yardım web sayfasında tüm ayrıntılarıyla hazırlanıp gösterime sunulmuştur. Şirketlere uygun fiyatlarla reklam verme avantajı  sunulmuştur. Tıklanma başına ödenen ücretler reklamın nerede, saat kaç arasında yayınladığına etki etmektedir. Reklam kategorisi ve anahtar kelimelere göre tıklanma başına fiyatlar belirlenmektedir.