Ataşehir Yandex Reklam

Eylül 2011’den beri Türkiye’de faaliyetlerine başlayan Yandex arama motorunun merkezi Rusya’da bulunmaktadır. Türkiye pazarına sunduğu birbirinden cazip hizmetlerle hızlı bir giriş yapan Yandex arama motoru, kullanıcı sayısını gün geçtikçe daha da arttırmaktadır.
Günümüz dünyasında insanlar bütün işlerini internet üzerinden yapmaya başlamışlardır ve bu da birçok hizmet ve ürün satışı yapan şirkete yeni müşteri kapısı açmıştır. Ataşehir Yandex reklam, reklam vermek isteyen şirketlere de birçok kolaylık sunmaktadır. Şirketlerin verdikleri reklamlar sayesinde milyonlarca insana ulaşmasına ve müşteri sayılarını arttırmasına yardımcı olmaktadır. Ataşehir Yandex reklam, verilen reklamları kullanıcıların ilgi alanlarına göre düzenlenmekte ve reklam, sadece görmek isteyen kişilere gösterilmektedir. Kullanıcılar arama yaparken, arama yaptıkları belirli kelimeleri sorguladıkları için, şirketlerin reklamları ilgili kelimeye göre kullanıcıya ulaşmaktadır.
Ataşehir yandex reklam ve google reklam ile müşterilerinize ulaşmak için çok fazla para harcamanızda gerekmemektedir. Bütçenize uygun koşullarla ödeme yapabilir ve reklamlarınızdan büyük yararlar sağlayabilirsiniz. Bu konuda profesyonel reklam medya ajansları da sizlere büyük yardımlar da bulunup bilgilendirmeler yapmaktadır. Şirket satışlarınızın daha da artması ve rakiplerinizden bir adım önde olmak tamamen sizin elinizdedir.