Facebook hesabının kapatılması: Nasıl geri kazanılır?

Facebook hesabınızın kapatılması, hesabınızın kuralları ihlal ettiği anlamına gelebilir. Aşağıdaki adımları izleyerek hesabınızı geri almaya çalışabilirsiniz:

  1. Facebook’un hesabınızın kapatıldığını doğrulamak için https://www.facebook.com/help/contact/260749603972907 adresine gidin.
  2. Kapatılmış hesabınıza erişmek için gerekli olan talimatları izleyin.
  3. Eğer geri kazanma talimatlarını izlediğiniz halde hala hesabınıza erişiminiz yoksa, Facebook destek ekibine başvurabilirsiniz. https://www.facebook.com/help/contact/260749603972907 adresine giderek hesabınızla ilgili bir sorun bildirebilirsiniz.
  4. Kapatılmış hesabınızı geri almak için, Facebook kurallarını ihlal ettiğinizi kabul etmeniz ve bunun gelecekte tekrar olmaması için gerekli önlemleri almanız gerekebilir.
  5. Eğer kapatma sebebi ile ilgili bir bilginiz yoksa veya kapatılmanın yanlış olduğunu düşünüyorsanız, Facebook destek ekibine başvurarak durumunuzu izah etmeniz mümkündür.

Lütfen unutmayın ki, Facebook hesabınızın kapatılmasının nedeni, hesabınızın kuralları ihlal ettiği anlamına gelebilir. Bu nedenle, hesabınızı geri kazandıktan sonra, hesabınızın kurallarına uymak için gerekli önlemleri almanız önerilir.