Facebook Reklamları İle İstediğiniz Kitleye Ulaşın

Facebook reklamları sayesinde hedef müşterilerinize kolayca ulaşın: Facebook reklamları sayesinde 800 milyonun üzerinde potansiyel müşteri ile bağlantı kurabilirsiniz. Facebook üzerinden verdiğiniz reklamlar için hedef kitlenizin yaşını, ilgi alanlarını, yerine ve cinsiyetine göre seçebilirsiniz. Basit olarak görsel ve metin tabanlı reklamlar deneyin işe yarayını seçin ve kullanmaya başlayın.

Facebook a vereceğiniz reklamlar sayesinde müşterileriniz ile ilişkilerinizi derinleştirebilir Facebook veya İnternet sayfanızı tanıtabilirsiniz. Reklamlarınızın etkisini arttırmak için beğen düğmesi kullanarak kullanıcılar ile aranızdaki bağı kuvvetlendirebilir ve kullanıcılar ile sizin aranızdaki ilişki için bir topluluk sayfası oluşturarak kullanıcılarınızı topluluk sayfasına bağlayarak güncellemeler gönderebilirsiniz. Facebook reklamları için uygun bulduğunuz günlük bütçeyi belirleyebilir, günlük bütçenizi istediğiniz zaman değiştirebilir ve sadece insanlar reklamınıza tıkladığında maliyetten düşülmesini sağlayabilirsiniz.

Oluşturduğunuz facebook reklamları ile kampanyalarınızı hızlı ve uygun maliyet ile oluşturabilir ve yönetebilirsiniz ayrıca bunları yapmak oldukça kolay. Reklam için neden Facebook’u tercih etmeliyiz sorusunu sorduğunuzu biliyorum gelin bunun cevabını birlikte verelim. Facebook bünyesinde 800 milyondan fazla kullanıcı barındırmakta ve geliştirmiş olduğu uygulamalar sayesinde reklam verenin reklamını reklam alacak kişiye ulaştırabiliyor nasıl mı? Facebook da verdiğiniz reklamların kime görünmesini seçebiliyorsunuz işte bu seçeneklerden bağzıları. Kullanıcıların cinsiyetini seçebilir, kullanıcıların ülkelerini ve şehirlerini seçebilir, kullanıcıların yaşlarını ve hatta kullanıcıların neleri beğendiğini nelere ilgi gösterdiğini seçebilir ve reklamınızı tam alıcıya gönderebilirsiniz.

Facebook Reklam Vermek için lütfen buraya tıklayın