Gmail Hızlı, aranabilir e-posta; daha az spam

Google’a bağlı bir uygulama olan Gmail, kullanıcılara sunulan bir mail hizmetidir. E-posta kullanımını kolay ve verimli halde getiren Gmail, size daha az spam ve çok büyük bir depolama alanı sağlamaktadır. Hatta bu uygulamayı kullanırken eğlenceli zamanlar geçirmeniz de mümkündür.
Gmail hesabına sahip olmak sadece birkaç dakikanızı alacak bir işlemle gerçekleşebilmektedir. Gerekli olan temel bilgileriniz (ad, soyad) ile güvenli bir şifre ve kullanıcı adınızı belirlemenizle birlikte kaydolma işlemini tamamlayabilirsiniz. Gmail de, oturum açabilmek için bağlantı kurduğunuz cihazdan (bilgisayar, telefon) gmail.com adresini ziyaret etmeniz gereklidir. Kaydolup oturum açtıktan sonra eski e-postanızda ki tüm bilgileri buraya aktarabilirsiniz. Ancak eski e-posta adresinizi kullanmaya devam etmek istiyorsanız sizin için buna da çözüm bulunmuştur. Yapmanız gereken tek şey Gmail’den ‘Gönderen’ alanından seçim yapmaktır.
Oluşturduğunuz Gmail adresinden, arkadaşlarınıza ve tanıdıklarınıza e-postalar göndererek, yeni adresinizi çevrenize duyurmuş olursunuz. Yakınlarınızla bağlantı kurma işleminizi buradan halledebilirsiniz. Gmail’in size sunduğu hizmetlerden bir tanesi de online sohbet edebilme özelliğidir. Sesli ve görüntülü konuşmalarınızı bu adres üzerinden gerçekleştirebilmektesiniz.
Google Gmail hizmeti ile size tek bir adres üzerinden tonlarca avantaj ve kolaylık sağlamaktadır. Sizin de tahmin ettiği gibi tüm özellikler tamamen ücretsizdir.