Google AdWords İle Kaliteli Ziyaretçiler

İnternet sektörüne ilgi arttıkça artık kapı kapı dolaşarak ürün satma devride ortadan yavaş yavaş kalkıyor. Pazarlamacılar artık internet ortamına yönelirken reklam firmaları ise bu işten en karlı çıkan kuruluş haline geliyor fakat hangi reklam firması ile çalışmalısınız? Hangisinden daha çok verim alabilirsiniz? Google Reklam ın diğerlerinden farkı nedir ve size nasıl daha çok kazandırır? Gelin bu yazımızda bunları tartışalım.

Google AdWords’ün kullanıcıları için sunduğu imkanları size tanımlamak gerekir ise;

Hedeflediğiniz kitleye erişin
Google Reklam sayesinde her hangi bir kişiye değil de Google de ürününüz ile ilgili arama yapan kişilere yönelik reklam verebilmeniz mümkün. Zaten Google’ın arama sonuçlarında da göründüğünüzü unutmayın. Google AdWords de istediğiniz hedefteki aramalarda ürününüzü gösterebilir ve Google da yeni hedef kitlelerine ulaşabilirsiniz.

Reklamı başkası değil siz oluşturun
Reklamları siz oluşturur ve işletmeniz için gerekli olan kelime veya ön bellekleri seçersiniz.

Reklamlarınız otomatik olarak Google’da görünür
Reklam oluştururken seçtiğiniz kelimelerden birisi ile kullanıcı Google’da arama yaptığında reklamınızı arama sonuçlarında görür. Bu sayede siz sadece sizin ürününüz ile ilgilenen kişilere reklam yapabilirsiniz.

Müşterileri siz çeker işinizin patronu siz olursunuz
Kullanıcılar ilgili kelimelerde arama yaparak sizin oluşturduğunuz reklama tıkladıklarında ürününüz ile ilgili bir satın alma sayfasına yönelebilir veya sizin ile ilgili çok daha fazla bilgiye erişebilir.

Google AdWords ile ilgili detaylı bilgi almak için lütfen bu bağlantıya göz atın.