Google Chrome İndir

Google Chrome, yazılımının Google’nin bir ürünü olması kullanıcılardan fazladan bir artı puan almasına sebep olmaktadır. Kullanıcılar Google’nin piyasaya sürdüğü tüm hizmetlerden memnun olmaları nedeniyle, bunlardan biri olan Google Chrome de çok sayıda insan tarafından rağbet görmüştür. Hepimizin arama yaparken kullandığı, en doğru, kolay, güvenilir sonuçlara ulaştıran Google Chrome bünyesinde birçok yenilik ve özellik barındırmaktadır.
Kurulumu çok basit ve zaman almadan yapabilmektesiniz. Kurulumu tamamladıktan sonra sanılanın aksine bilgisayarınızı yeniden başlatmanıza gerek duyulmamaktadır. Tarayıcının en önemli özelliği bir Google ürününün ilk defa bu kadar Türkçeleştirilmiş bir şekilde kullanıcıların önüne sunuluyor olmasıdır. Kurulumun nasıl yapıldığına dair açıklamalar yapan videoların bile Türkçe olması dikkatlerden kaçmamaktadır.
Google Chrome tarayıcısını kullanmaya başladıktan sonra kişileştirme yaparak, tarayıcınızı kendi zevkinize göre ayarlayabilmektesiniz. Chrome, mümkün olan her şekilde en hızlı tarayıcı olmak üzere tasarlanmış olması nedeniyle, aramalar da zaman kaybını önlemektedir. Sık olarak kullandığınız sayfalar, Google Chrome ana sayfasına girdiğinizde sekmeler ya da küçük pencereler halinde karşınıza çıkmaktadır. Bu da istediğiniz sayfaya anında giriş yapabilme imkanı tanımaktadır.
Google Chrome yukarıda değindiğimiz ve benzeri birçok konuda kullanıcılara sağladığı kolaylık ve hizmetlerle diğer tarayıcılar arasından kendini belli etmeyi başarmıştır.

 

Google Chrome indirmek için buraya tıklayınız