Google Reklam İstanbul

Gelişen teknoloji ile internet üzerinden ürün ve hizmet satışı başlatmış ve internet üzerinden satışlar için hedef kitleyi önce ürün ve hizmet hakkında bilgilendirmek, ürünü tanıtmak ve ardından satış sağlamak şeklinde gerçekleşmektedir. Ürün tanıtımı Google reklam ile çok düşük maliyetlerle yapılmaktadır. Reklam Google aramaları yapan kişilerle buluşmakta ve Google reklam istanbul, İzmir, Bursa, Ankara gibi büyük şehirlere yönelik olarak veya istenen bölgelere göre de yapılabilmektedir.

Diğer reklam araçlarına göre daha az maliyetli olan Google reklamları, son dönemde profesyonel reklam medya şirketleri tarafından hazırlanmaktadır. Çünkü sadece Türkiye’de 36 milyon internet kullanıcısı bulunmakta ve bu kullanıcılar ürün ve hizmet satışı yapan şirketler için potansiyel alıcı ve hedef kitle olmaktadır. Reklam ve medya şirketleri tarafından yapılan çalışmalarla yaratıcı reklamlar Google aramalarında reklamların hedef kitleye ulaşması için keyword kullanımı, görsel ve reklam metni, banner hazırlama profesyonel bir şekilde hazırlanmakta ve hedef kitleye hızla ulaşmakta ve rakiplere göre avantajlı olunmaktadır.

Ürün ve hizmet satışı yapan firmalar için Google reklam İstanbul ve ilçelerine, Sivas ve ilçelerine gibi sınırlamalarla ve haftanın belirlenen bir günü, birkaç gibi isteğe göre reklam gösterimi düzenlemeleriyle çok düşük maliyetlerle reklamlarını gerçekleştirmiş olmaktadırlar. Milyonlarca kişi ürün hakkında bilgiye ulaşmakta ve geri dönüşler ile hedeflenen satışlara ulaşılabilmektedir.