Google Reklam Paketleri

İnternet üzerinde web sayfaları ve e-ticaret siteleri ile yerini alan ürün ve hizmet satışı sunan firmalar reklam ihtiyaçlarını Google reklam paketleri ile karşılamaktadır. Türkiye 16 milyon internet kullanıcısına sahiptir ve giderek kullanıcı sayısı artmaktadır ve firmalar satışa sundukları ürün bilgilerini Google arama sayfalarında reklamlarının görünmesiyle internet kullanıcılarına ulaşmaktadır. Bu nedenle Google reklamları, profesyonel bir çalışma olarak hazırlanma zorunluluğu doğmaktadır.

Google sertifikalı reklam medya şirketleri Google tarafından düşük maliyetlerle şirketlere sunulmuş olan reklam gösterimlerini hazırlamaktadır. Profesyonel çalışma ile hazırlanan reklamlar Google aramalarında hedef kitleye hızlı bir şekilde ulaşmaktadır. Hedef kitle analizleri, keyword seçimleri, reklamların gösterilme bölgeleri, reklam metin ve banner çalışmalarının Google sertifikalı reklam medya şirketleri tarafından bilinçli bir şekilde hazırlanması nedeni ile ürün ve hizmet satışı yapan şirketler daima rakiplerinin önünde olmaktadır.

Google reklam paketleri ile ucuz, kaliteli, hedef kitleye ulaşan, geri dönüş alan çalışmaları ürün ve hizmet satışı yapan şirketler adına gerçekleştiren reklam medya şirketleri yoğun ilgi ve talep görmektedir. Gelecekte iş kapasitesinin daha da artacağını şimdiden gördükleri için konusunda uzman reklamcı, grafik ve tasarım ekiplerini şimdiden genişletmektedirler. Google reklam veren firmalar ise hedefledikleri satışa ulaşamasa bile yaklaşmaktadırlar.

 

SAM Medya Google Reklam Sertifikalı İş Ortağı 2011 – 2012 Yılı En Fazla Bütçe Yöneten Reklam Ajansı
Telefon: 0312 434 53 66 7/24 Destek: 0532 640 61 89 E-mail: info@sammedya.com