Google Reklam Servisleri

Ürün ve hizmet satışı yapan şirketler klasik mağaza-market gibi alanlarda satışlarını sürdürürken internet teknolojisinin gelişmesiyle internet sayfaları üzerinde yer alan web sayfaları, e-ticaret sayfaları ile de ürün ve hizmet satışlarını sürdürmektedir. İnternet kullanıcı sayısı ve internet üzerinden ürün ve hizmet satışı sürekli artmakta ve çeşitli arama motorlarıyla internet üzerinden ürün ve hizmet araması yapılmaktadır. Arama yapılırken reklam servisleri tarafından reklam gösterme işlemi de yapılmaktadır.  Türkiye’de kullanılan arama motorlarının ilk sırasında Google yer almaktadır.

Dünyada birçok sayıda reklam servisi bulunmakta ve birinci sırada Google reklam servisleri yer almaktadır. Ürün ve hizmet sunan şirketlerin web sayfalarının Google reklam servisleri tarafından Türkiye’de bulunan 16 milyon internet kullanıcısının yaklaşık % 90 ına ulaşması mümkün olmaktadır.

Sadece web sitesi ile hedef kitlenin hepsine ulaşılması,  hedef kitlenin hepsinin web sayfasını gezmesi mümkün olmamaktadır fakat hedef kitlenin tamamına yakın kısmına Google reklam servisleri ile mümkün olabilmektedir. Google arama motorlarında ilk sıralarda çıkabilmek, Google reklamlarında yer alabilmek için profesyonel çalışan reklam medya şirketleri ürün ve hizmet satışı yapan şirketlere destek olmakta ve Google aramalarında ilk sayfalarda yer almalarını sağlamaktadır. Google sertifikalı reklam medya şirketleri ürün ve hizmet satışı yapan şirketlerin çok küçük bütçelerle, iyi kazanç elde etmelerini sağlamaktadır.

 

SAM Medya Google Reklam Sertifikalı İş Ortağı 2011 – 2012 Yılı En Fazla Bütçe Yöneten Reklam Ajansı
Telefon: 0312 434 53 66 7/24 Destek: 0532 640 61 89 E-mail: info@sammedya.com