İzmir Yandex Reklam

Kullanıcılarına harita, çeviri, hava durumu, kültürel etkinlikler gibi birçok farklı konuda hizmet veren Yandex dünya genelinde 56 milyon kişi tarafından kullanılan bir Rus arama motorudur. İzmir Yandex reklam Ankara, Bursa, İstanbul gibi çeşitli şehirlere bölgesel olarak farklı imkanlar sağlamaktadır. Üye olunarak işlemlere başlamak mümkündür. Yandex’e reklam veren şirketler reklamın; hangi saatler arasında, hangi günlerde ve hangi bölgelerde olmak üzere her türlü ayrıntısına kendileri karar vermektedir. Ayrıca verilen reklamın hangi anahtar kelimeler doğrultusunda çıkması da tamamen firmanın isteğine bağlıdır. Verilen reklamlar tek bir bölge ya da şehirlerde gösterime sunuldukları gibi firmanın isteği doğrultusunda birden çok şehir ve bölgede de gösterilebilinmektedir.

Yandex reklam vermek için belirli bir formata uymak gerekmektedir. Oluşturulan reklam metninin içerisinde herhangi bir şekilde ip adresi kullanmama zorunluluğu vardır. Aksi takdirde verilen reklamlar yayınlanmamaktadır.

İzmir Yandex reklam konumunda da reklam verilebilmektedir. Türkiye’de İstanbul ofisi ile faaliyet gösteren Yandex.ru arama motorunun merkezi Rusya’dadır. Reklam vermek isteyen firmalar reklam verme hakkındaki her türlü bilgiye Yandex’in kendi web sayfasında bulunan yardım kısmından ulaşabilmektedirler. Ayrıca ajansımızı arayarak merak ettiğiniz her konuda bizlerden yardım isteyebilirsiniz. Fiyatlar, reklamın nerede ve ne sıklıkta gösterileceğine etki etmekte olup, tıklanma başına ödenmektedir.