Neden Yandex Reklamları

Neden Yandex Reklam

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte internet dünyası kişiler için daha çok önemli olmaya başladı. Bunu gören şirketlerde internet üzerinden hizmetlerini geliştirme yönünde büyük adımlar attılar. Rusya’nın arama motoru olan Yandex’te bu alanda gelişen ve büyüyen firmalardan birisi. Arama motoru devi Google’a en büyük rakip olarak gösterilen Yandex Reklam , yaptığı çalışmalar ve hizmetleri yönüyle bunu doğrular nitelikte.
Ülkemizde yaptığı reklamlarla dikkat çeken firma ülkemizdeki hizmetleri ile pastadan pay almaya başladı. Zaten var olan bir şeyi daha da geliştirerek risk alan firma dünya çapında büyümeye devam ediyor. Verdiği hizmetleri kullanıcı için en verimli şekilde hazırlamaya çalışan firma yetkilileri her ülke için servislerini ayırdıklarını ve ülkelere en yararlı hizmeti vermek için çalıştıklarını belirtiyorlar. Alışkanlık ve beklentilere öncelik veren firma bu yönüyle diğer arama motoru sitelerinden farklı bir sistemle çalıştığını açıkça belirtiyor.

Alışkanlıklardan vazgeçmenin oldukça zor olduğu ülkemizin toplum yapısına göre hedefler belirleyen firma ülkemiz içinde yakalamak istedikleri hedefe ulaşana kadar çok uzun süre geçeceğini biliyor. Hedeflerine daha kısa sürede ulaşabilmek adına ülkemiz için her türlü servisi uygulamaya koymaya devam ediyor. Bu servislerden en iyi örneklerinden biri olan üniversite tercih robotu’nu yaz aylarında hizmete sokan firmanın futbol aşığı olan ülkemiz kullanıcıları için sürpriz niteliğinde yeni bir servis için çalışmalar yapmakta olduğu biliniyor.