Reklam Ver

Google ve Yandex’e reklam vermek için bütçeniz ne olursa olsun reklamlarınız reklamcılık ağında yayınlanarak milyonlara ulaşmaktadır.  Google ve Yandex reklamlarınızı sizin belirlediğiniz anahtar kelimeler kapsamında kullanıcılara taşımaktadır. Yani kullanıcılar anahtar kelimeniz ile alakalı arama yaptığı zaman, reklamınızın görülme ihtimali fazla olmaktadır.

Google reklam ve Yandex reklam vermek için, uğraşmanız gereken uzun prosedürler bulunmamaktadır. Bu konuyla ilgili olarak zaten yardım alabileceğiniz reklam ajansları bulunmaktadır. Ama Google’a reklam vermek için öncelikli olarak yapmanız gereken Google AdWords’e üye olmaktır. Yandex’e reklam vermek içinde Yandex üyeliği gerekmektedir. Üye olduktan sonra hazırlanan reklam metinleri ve görseller kapsamında reklamlarınızın oluşumu yavaş yavaş tamamlanmaktadır. Anahtar kelimeler seçilir, hedef kitleye daha kolay ve kısa yoldan ulaşmak için reklamla ilgili olarak gün, yer, zaman ve saat kısıtlamaları yapılır bu sayede reklamınıza tıklayan kullanıcı sizin reklamınızla gerçekten ilgilenen potansiyeli oluşturur. Reklamlarınıza tıklandığında müşteri satın alma işlemi gerçekleştirebilir ya da siz, firmanız ve sattığınız ürünle ilgili daha fazla bilgi sahibi olabilir. Yandex ve Google reklam vermek için çok fazla para harcamanız da gerekmemektedir. Kendi bütçenize göre oluşturduğunuz ödeme koşulları ile reklamınızı daha az maliyetlerle potansiyel müşteri konumundaki milyonlarca internet kullanıcısına ulaştırabilirsiniz.

Google ve Yandex’e reklam vermek artık hem kolay hem ucuz hem de müşteri potansiyelini arttırmak için çok etkili olan yoldur. Sizlerde Google ve Yandex reklamları sayesinde rakiplerinizden bir adım önde bulunabilirsiniz.