Site Reklam

Reklam bir konuda insanları bilinçlendirmek, uyarmak ve o konuyla ilgili dikkatleri üzerine çekmek amaçlı olduğu gibi herhangi bir ürünün tanıtımını yapıp müşterilere ürünü tanıtıp satışını sağlamak amaçlı da hazırlanmaktadır. İnsanlar internet üzerinde oluşturdukları web sitelerine ek bir gelir elde etmek amacıyla site reklam eklemektedirler. Çünkü internet üzerinde var olan her web sitenin reklama ihtiyacı bulunmaktadır.

Site reklamları web sitesini daha dikkat çekici kılmakta ve web sitesini daha fazla insanın ziyaret etmesini sağlamaktadır. Ayrıca web sitesinde yayınlanan reklam da tanıtımı yapılan ürünün satışını arttırmakta ve bu sayede web sitesinin sahibi ve reklam verilen ürünün sahibi de bu işten avantajlı çıkmaktadır. Web sitesinde yayınlanacak reklamların sitenin neresinde yayınlanacağı ile ilgili  kodlar bulunmaktadır. Bu kodlar reklamın, sitenin sağ, sol, alt ve ya üst kısımlarında yayınlanmalarına göre farklılık göstermektedir. Reklamın sitenizde kaplayacağı alanla ilgili olarak bütün ayarlamalarda size aittir.

Web sitenize vereceğiniz google reklam ve yandex reklam sizin sitenizi Google ve Yandex aramalarında daha üst sıralara çıkarır ve daha fazla ziyaretçi almanıza yardımcı olur. Bu yüzden aslında sitenizi Google ve Yandex de daha iyi yerlere taşımak ve aramalarda üst sıralarda yer almak için site reklam almak her zaman avantajlı olmanıza yardımcı olur.