Windows Live Mail ile Yazışmalarınız Daha Profesyonel

Günlük hayatta birçok yazışma yapıyoruz. Devlet ile ilgili işlemler, iş başvuruları, ödevler gibi resmi yazışmaları e-mail yolu ile iletiliyor. Günümüz teknolojisinde bu e-mail yazışmaları ve düzeni de oldukça önemli. Belki de iş hayatımızda inanılmaz mail trafiğine sahip olabiliriz. Bu gibi durumlarda yazışmaları kontrol altına almak bazen güç olabilir. Önemli bir maili atlamak kimse istemez. Hatta yazışmalar arasında takvimi kontrol etmemiz, bazı notlar almamız da gerekebilir. İşte bu gibi ihtiyaçlarımızı tamamen karşılayabilecek bir Windows Live Servisi mevcut. Windows Live Mail servisi bu yazışmalarımızı kolaylaştırmaya yönelik bir hizmet.

Windows Live Mail hizmeti her türlü mail hesabı ile eşleştirilebilecek bir altyapıya sahip. Bu sayede mail hesabınız her ne olursa olsun Windows Live Mail kullanmanıza bir engel yok. Windows Live Mail’de bulunan hesaplar kısmından gerekli bilgileri doldurup kısa sürede maillerinizi kontrol edebilirsiniz.

Belki bir iş ortağınıza resim, video dosyası göndermek zorunda olabilirsiniz. Windows Live Mail buna da olanak sağlamakta. Ayrıca “Konuşmalar” sekmesi ile anlık kısa iletiler şeklinde iletişim kurmanız mümkün. Yazışmalarınız arasında bir önemli mail gördünüz ancak daha sonra incelemek istiyorsunuz. Fakat diğer maillere baktıktan sonra o önemli maili nereden bulabilirsiniz tekrar? Merak etmeyin, Windows Live Servisleri bu ayrıntıları da sizin için düşünmüş. Mail listesi yanında bulunan bayrak simgesine tıklayarak istediğiniz maili önemli kategoriye alıp işaretleme şansına sahipsiniz. Hatta mail içerisinde bir randevu mu aldınız? Bu randevuyu unutmamanız mı gerekiyor? Merak etmeyin, Windows Live Mail içerisinde bulunan takvim sekmesinde ilgili tarihe gidip, not düşme imkanınız var. Bu sayede randevularınızı da atlamamış olacaksınız.

Tüm bu güzel ve benzersiz özelliklerin toplandığı Windows Live Maill ücretsiz bir Windows Live servisidir.

http://g.live.com/1rewlive4-web/tr/wlsetup-web.exe??WLI=1 adresinden bu hizmete ulaşabilir ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Msn servislerinden Windows Live Mail ile profesyonel yazışmalar için gerekli altyapı oluşturulmuş. Geriye sadece bu servisi kullanıp, rahatlığını ve düzenini fark etmek kalıyor. Windows Live Mail sayesinde artık daha düzenli yazışmalar, unutmayacağınız randevular ve her zaman size notlarınızı hatırlatacak bir hizmetiniz var.