Yandex Hava Durumu

Yandex arama motorunun kullanıcılarına sunduğu hizmetlerden birisi de hava durumu hizmetidir. Yandex Hava Durumu istediğiniz bir yerin hava durumu hakkında sizlere detaylı bilgiler veren bir özelliktir. Yandex Hava Durumunda tüm Dünya’da binlerce şehrin hava durumu hakkında bilgi edinmek mümkündür. Yandex Hava Durumu; hava durumu ve sıcaklığı ile ilgili bilgiler vermenin dışında birçok detaylı özellik ile tam bir rapor sunmaktadır.

Yandex Hava Durumu sizlere ilk olarak seçtiğiniz yerin hava sıcaklığını ve genel olarak hava durumunu verir. Bunun yanında Yandex Hava Durumu ile rüzgar hakkında da bilgi alabilirsiniz. Bölgenin basıncı ve nem oranı da yine Yandex Hava Durumunun sizlere sunduğu özelliklerden birisidir. Yandex Hava durumu ayrıca güneşin doğuş ve batış saatlerini de vermektedir. Dediğimiz gibi Yandex Hava Durumu ile sadece kendi şehrinizi değil; diğer şehirleri ve ülkeleri de takip edebilirsiniz. Yer seçim kısmından rahatlıkla hava durumu hakkında bilgi edinmek istediğiniz bölgeyi seçersiniz ve burası hakkında geniş bir hava durumu raporuna erişmiş olursunuz.

Evet… Artık bulunduğunuz yerin ayrıntılı hava raporuna ulaşmak çok daha kolay. Yandex Hava Durumu sizlere bulunduğunuzun yerin hava durumu hakkında geniş ve detaylı raporlar sunmakta. Mevcut olan veya gelecek olan hava durumuna göre sizleri hazırlamaktadır.

Yandex Hava Durumu 228 Ülke ve 7679 yerleşim yerinin online hava durumu raporlarını sizlere sunmaktadır. Bu sayede tüm Dünya’nın hava durumunu tek tık ile ayrıntılı bir şekilde öğrenebilirsiniz. Diğer güzel bir özellikte günü tam olarak sizlere sunmuyor. Ayrıntılı rapor istediğinizde sabah, gündüz, akşam ve gece olarak sizlere rapor sunuyor ve günün hangi saatinde hangi hava durumu beklendiğini sizlere söylüyor. Yandex diğer özellikleri birlikte artık adından çok daha fazla söz ettirecek gibi görünüyor.