Yandex ilk sayfa reklam vermek

Yandex reklam ile mal ve hizmet satışı yapan firmalar hızlı ve kolay bir şekilde hedef kitleye ulaşarak ürün tanıtım, firma tanıtımı, ürün ve hizmet satışı gerçekleştirmektedir ve yandex ilk sayfa reklam vermek için yandex üye girişi ile işleme başlamaktadır. Yandex reklam sayfalarında yer almak isteyen firmalar yandex Direct web sayfasında yapılan açıklama ve yönlendirmeler ile kendi reklamlarını oluşturmaktadır. Yandex reklam oluşturma başlık ve metin hazırlanarak pratik bir şekilde yapılmakta ve firma web sayfasına ait olan url eklenmektedir.

Yandex reklam stratejileri yandex Direct sayfasında yer almakta yandex ilk sayfa reklam vermek için garanti gösterim, süper pozisyon, ilk sıraya giriş seçenekleri sunulmaktadır. Hedef kitleye ulaşacak anahtar sözcük grupları seçiminde yardım alınabilmekte ve isteğe göre negatif anahtar sözcük seçimleri de yapılabilmektedir. Yandex reklam ücretleri reklam veren firmalar tarafından seçilmekte, gösterime ücret ödenmemekte ve alınan tıklama başına ücret ödenmektedir. Hedef kitle seçimi yapılabilmekte, hedef kitlenin bulunduğu bölge seçimi yapılabilmekte ve yandex haftalık reklam bütçesi oluşturularak ekonomik fiyatlarla reklam gösterimi gerçekleşmektedir.

Yandex ilk sayfa reklamvermek için reklam stratejeleri incelenmekte ve yandex reklam uzmanları tarafından yandex üye firmalara bilgi ve destek verilmektedir. Mal ve hizmet satışı yapan firmalar kendi reklam kampanyalarını kendileri yönetebilmektedir. Yandex üyesi firmalar yandex reklamları ile ürün ve hizmet satışlarını artırarak hedefledikleri satış rakamlarına ulaşabilmektedir.