Yandex.Mail Servisi

Yandex.Mail, tamamen ücretsiz bir e-posta hizmetidir. Yandex herkese, Yandex patentli teknolojilerle spama karşı koruma sağlayan, kapasite sınırı olmayan ara yüze sahip elektronik posta kutuları sunuyor. Günde 12 milyondan fazla posta iletişimi Yandex.Posta sayesinde kuruluyor. Yandex.Postanın özellikleri arasında şunlar bulunmaktadır;
– Günlük ne kadar posta alırsanız alın, posta kutunuz dilediğiniz boyutta genişler.
– Ayrı bir şekilde her posta kutunuzu kontrol etmeye gerek kalmadan, dosyalarınızı kullandığınız e-posta hesaplarından Yandex.Mail’e aktarabilirsiniz.
– Hesabınızı spam ve virüslere karşı koruyan Dr.Web antivirüs programı bulunmaktadır.
– Hesabınıza sizden başka erişimlere karşı tedbirli olmanız için gerekli önemler alınır ve siz de bu konuda bilgilendirme yazılarıyla uyarılırsınız.
– Gönderdiğinizi postaları renkli resimler kartpostallarla süsleyebilir ve tanıdıklarınızın özel günlerini bu şekilde kutlayabilirsiniz.
– Posta kutunuzu kendi zevkinize göre temalarla süsleyebilir, dilediğiniz zaman değişiklikler yapabilirsiniz.
– Doc, docx, xls, xlsl, gibi değişik formattaki dosyaları görüntüleyebilirsiniz.
Yandex bu uygulama ile gmail’in büyük bir rakibi olma yolunda ilerlemektedir. Birbirinden avantajlı, kullanışlı hizmetleri sayesinde Yandex dünya üzerindeki kullanıcı sayısını ve kullanılan ülke sayısını gün geçtikçe genişletmektedir.