Yandex Mail

Birçok firma mail hizmeti vermektedir. Fakat birçoğunun özellikleri yetersiz kalmaktadır. Çünkü internet kullanıcılarının ihtiyaçları her geçen gün daha fazla artmaktadır. Bu anlamda son zamanlarda Türkiye’de daha fazla popüler olmaya başlayan ve Türkiye piyasasına giren arama motoru olan Yandex’in sunduğu mail hizmeti oldukça kaliteli hizmetlere sahip ve tutulacak gibi görünen bir mail hizmetidir.

Yandex Mail sizlere birçok imkan sunmaktadır. Bunlardan en önemlilerinden birisi; sizlere sınırsız e-posta imkanı sağlıyor olmasıdır. Bu özellik sayesinde herhangi bir sınırlama ve kısıtlama olmadan istediğiniz kadar e-mail gönderebilirsiniz veya alabilirsiniz. Bu tamamen size kalmış bir durumdur. Sizlerin sınırını yine siz belirleyeceksiniz. Yine özellikleri sayesinde Yandex Mail istenmeyen spam maillerin önüne geçmekte oldukça etkilidir. Birçok internet kullanıcısının bıkmış olduğu bir durum olan spam e-mailler artık Yandex Mail ile yok olmaya başlayacaktır. Yine Yandex Mail reklam içeren e-mailleri de önleme de etkilidir. Yandex Mail sizlere başka ne gibi hizmetler mi sunuyor? İşte bunlardan bazıları daha… Dosya aktarım imkanı… Birçok mail şirketi tek bir e-mail ile gönderilebilecek dosya eklentisi boyutunu oldukça kısıtlamaktadır. Oysa ki Yandex Mail sizlere tamı tamına her bir dosya için 2 gb yer vermektedir. Bu sayede çok büyük boyutlu dosyalarınızı rahatlıkla gönderebilecek, yine büyük boyutlu dosyaları rahatlıkla alabileceksiniz. Dosya önizleme imkanı ile .psd, .doc gibi en sık kullanılan formatlardaki dosyalarınızı indirmeden önce görebileceksiniz. Duruma göre indirip indirmemeye karar vereceksiniz.

Yandex Mail birçok özelliği ile kendisine hayran bırakan bir mail hizmetidir. Ayrıca birbirinden farklı ve eğlenceli temalar ile sizlere de hem özellik hem de estetik imkanını aynı anda sunmaktadır.

2 Yorumlar

    SAM Medya
  • ben zehra yandexmaile girdim ve kayıt oldum.ama nasıl arkadaş ekliyeceğimi bilmiyorum lütfe yardımcı olun.iyi günler.şimdilik bay bay

  • SAM Medya
  • sanırım ilk yorumu ben yaptım.ilk defa boyle bir şey oldu ama lütfen yardımcı olun.

Yorumlar kapalı.