Yandex Oyun

Arama motorları arasında yeni gözde olan Yandex, kısa zamanda kendisini birçok alanda geliştirmeyi ve iyi yerlere gelmeyi başardı. Kullanıcılarının gönüllerini fethetmek için birçok farklı hizmetle karşılarına çıktı. Bu hizmetler kapsamında kullanıcalarına yandex oyun platformunu sundu.
Oyun sitesinde kullanıcılarına birbirinden harika farklı kategorilerde birçok oyun sunmaktadır. Yandex’in sunduğu oyun imkanından yararlanmak için, play.yandex.com.tr adresini ziyaret etmek yeterlidir. Oyuncular beğendikleri oyunları web sayfalarına erişebilmekte ve istedikleri gibi oyunları kendi bilgisayarlarına indirebilmektedirler. Ayrıca oyunlarınız var ise Yandex Reklam aracılığıyla da tanıtabilirsiniz. Yandex aramalarında oyunların payı %9 civarındadır. Katalogdaki oyunlar türlerine göre; ‘mantık, hedef vurma, yarış, arcade, dövüş, simülatör’ gibi gruplara ayrılmaktadır. Bunların yanında ‘Sosyal Oyunlar’ başlığı altında sosyal ağlardaki oyunlara rastlamakta mümkündür. Oyunların hepsi ayrı ayrı açıklama ve ekran görüntüsü içermektedir. Ayrıca oyunlar sürekli yeni bağlantılar eklenerek güncellenmektedirler. Kullanıcılar, oyun oynamak için play.yandex.com.tr adresinin yanı sıra aramaya istedikleri oyunun adını yazıp oyun bağlantısına hemen ulaşabilirler.
Yandex tüm ayrıntılarıyla kullanıcılarını memnun ve mutlu etmeyi hedef edinmiş bir arama motorudur. Bu koşullarda kullanıcılara düşen görev de önündeki bu avantajların keyfini çıkarmak..