Youtube Video Reklam Vermek

Youtube Video Reklam Vermek | İşletmenizi Google reklam kullanarak YouTube video reklamlarla büyütün

Reklamlarınızı çeşitli cihazlarda yayınlayın
Müşterileriniz hareket halindedir. Video reklamlarınız, müşterilerinize akıllı telefon, tablet veya bilgisayar aracılığıyla ulaşabilir. YouTube’daki tüm görüntülemelerin %25′i mobil cihazlarda gerçekleşmektedir.

İdeal müşterinize ulaşın
Doğru kişilerin kim olduklarına, nerede bulunduklarına ve nelerle ilgilendiklerine bağlı olarak bu kişilere yoğunlaşın. Örneğin, Boston’da yaşayan 18-34 yaş arası erkekler veya seyahat etmeyi seven kadınlar

Performansınızı inceleyin
YouTube’un ücretsiz Analytics aracı, reklamlarınızı kimlerin izlediğini ve bu izleyicilerin reklamlarınızla nasıl etkileşime geçtiğini öğrenmenize yardımcı olur.

Video reklamlar, insanları sizi seçmeye yönlendirir. Siz de video reklamlarınızın Youtube üzerinden milyonlarca ücretsiz görüntülenmeden faydalanmasını mı istiyorsunuz? Resim, video, metin gibi reklam biçimlerinin herhangi biri ile Youtube sitesinde bulunan farklı yerleşimleri ve ayrıca Bilim ve Teknoloji veya Eğitim gibi belirlediğiniz içerikleri hedefleyebilirsiniz. Ayrıca Youtube sitesinde bulunan herhangi bir belirli içeriği reklamlarınız ile beraber görüntülenmeyecek şekilde hariç tutmanızda mümkündür. dünya üzerinden birçok büyük firma Youtube video reklamlarının, ürün ve şirketlerinin tanıtımları için çok daha iyi bir yol olduğu düşüncesi ile hareket etmektedir. Youtube reklamları ile doğru kullanıcılara ulaşma ihtimaliniz TV reklamlarına oranla daha yüksektir. TV reklamlarına oranla geri dönüşüm alma oranınız %20 civarında daha fazladır. Ve bu da sizin web sitesi trafiğinizi arttırmaktadır.

Hedefleme konusunda çok farklı seçenekleriniz de bulunmaktadır. Herhangi bir kategoride arama yapan kullanıcılara video üzerinden siz reklamlarınızı yine de gösterebilirsiniz. Youtube reklam vermek çok pahalı bir konu olmadığı için reklamlar için büyük bütçeler ayırmanız gerekmemektedir. Eğer izleyici izlemek istediği videoyu seçtikten sonra reklam atla tuşuna basarak reklamınızı izlemeden video izlemeye geçerse siz bunun için herhangi bir ödeme gerçekleştirmezsiniz. Eğer sizde Youtube reklamları ile işlerinizi daha da büyütmek istiyorsanız, bu konuda sizlere elimizden gelen yardımı sunmak için bizde hazırız.