Ankara’da Yandex Reklam

Yandex reklam Rusya merkezli arama motoru olup Türkiye yandex reklam ofisleri bulunmakta ve Ankara yandex reklam, Ankara yandex ajansları ile, İstanbul yandex reklam ise İstanbul yandex ofisinde hizmet vermektedir. 56 milyonun üzerinde kullanıcı bulunan yandex.ru arama moturu, mal ve hizmet satışı yapan firmaların yandex reklam üyelikleri ile gerçekleştirdikleri firma reklamlarının hedef kitleye ulaşmasını sağlamaktadır.

Ankara yandex reklam, üyelik sistemi ile çalışmaktadır ve yandex reklam üyesi firmalar kendi reklamlarını kendileri hazırlamakta, reklam bütçelerini kendileri oluşturmakta, reklam gösterimi ile ilgili kararları kendileri hedef kitleye ulaşmaktadırlar. Yandex reklam, yandex Direct web sayfası ile firmaların reklam hazırlamalarını sağlamaktadır. Ekonomik fiyatlarla reklam gösterimi yapılmakta, gösterime ücret ödenmemekte, tıklama sayısına göre ücretlendirme yapılmaktadır.

Ankara yandex reklam ofisi firmaların etkili reklam yapması, hedef kitleye gösterim seçenekleri, yandex reklam gösterimi garanti gösterim, süper pozisyon, ilk sayfada gösterim gibi konularda bilgi ve destek vermektedir. Yandex reklam ile Yandex ru arama sayfalarında sorgulama yapan kullanıcının arama sayfasına girmiş olduğu sözcük, firma reklamlarında bulunan anahtar sözcükler ile eşleşme sağlıyorsa hedef kitleye sonuç olarak firma reklamı gösterilmektedir. Kullanıcı, söz konusu reklam üzerinden firma web sayfasına ulaşarak mal ve hizmetler hakkında bilgi edinmekte, ürün ve hizmeti tanımakta, firma hakkında fikir edinmekte ve mal hizmet satın almaktadır.