Bölgesel Reklam İçin Facebook Reklam İstanbul

Facebook gibi milyonlarca kişinin kullandığı ve dünya çapında her yaşta kullanıcı barındıran bir web sitesinde reklam yayınlayarak alacağınız faydaları siz de tahmin edebiliyorsunuzdur. Bir ürün veya hizmetin reklamını vermek birkaç dakikanızı aldığı gibi, aynı zamanda reklam özelleştirme sayesinde hedef bölge seçimi yapabiliyorsunuz.

Örneklemek gerekirse, facebook üzerinden bir reklam vermek istiyorsunuz ve sadece İstanbul müşterilerinize bu reklamınızı tanıtmak istiyorsunuz. Facebook reklam İstanbul sayesinde, reklamlarınız sadece İstanbul şehrinde olan kullanıcılara görüntülenecektir. Aslında ne gerek var da diyebilirsiniz ancak, Firmanız nakliye ve şube bakımından yetersiz olabilir, bu nedenle Pazar payınızı sadece İstanbul bölgesi olarak hedeflemiş olabilirsiniz. Ankara ‘dan iş almak nakliye ve ulaşım nedeniyle istediğiniz kar oranını bırakmayabilir. Bu nedenle kullanıcılara Facebook reklam İstanbul hizmeti sunuluyor.

Sınırlı bir bölgeye reklam vermek doğru kullanım ve seçimlerle maksimum sayıda size müşteri kazandırabilir. Düşünün; deniz techizatları satan bir firma sahibisiniz. Ürünlerinizi sadece deniz bağlantısı olan şehirlere pazarlama yaparsınız değil mi? Bu amaçla facebook üzerinden vereceğiniz reklamların Ankara, Eskişehir gibi iç bölgelerde bulunan şehirlerdeki kullanıcılara gösterilmesi sizing için hiç bir şey ifade etmez. Ancak Facebook reklam İstanbul sayesinde denize kıyısı olan ve Avrupa ve Asya bağlantısı niteliğindeki şehrimiz İstanbul ‘a reklam verebilir ve bu bölgedeki faaliyetleri hedef alabilirsiniz.

Facebook reklam İstanbul, İstanbul şehrindeki internet kullanıcılarına yönelik olan, facebook üzerindeki reklam faaliyetlerini kapsamaktadır. İstanbul bölgesinde eğer bir hizmet veya ürünü pazarlamak isterseniz Facebook reklam İstanbul sayesinde gerçekliğinden emin olacağınız Facebook kişilerine reklam yapıp hizmetinizi tanıtabilirsiniz. Bu sayede hızlı ve etkin şekilde pazarlama faaliyetlerinize katkıda bulunursunuz.