Bloggerlar İçin Nefes Alma Zamanı!

#BumerangDeneyimGunleri kapsamında bu kez Dialog Anlatım & İletişim Merkezi’nde sertifikalı  ” Nefes, Bedenle Tanışma ve Etkili Beden Kullanımı Eğitimi” nde bloggerlamızla biraraya geliyoruz.

Bloggerlarımız, bugüne kadar pek çok başarılı projede yer alan Yeşim Alıç tarafından verilecek eğitim aslında hepimizin öğrenmesi gereken çok önemli bilgileri uygulamalı olarak öğrenme fırsatı bulacak.

Nefes, Bedenle Tanışma ve Etkili Beden Kullanımı Eğitimi’nde Sizi Neler Bekliyor?

Heyecanı kontrol etmenin yolu doğru nefesten geçer. Çoğumuz, diyafram nefesi almamız gerekirken göğüs nefesi alıyoruz ya da diyafram nefesi aldığımızı zannederken karnı ileri itiyoruz. Bu derste, doğru nefes ve sesi doğru yerden çıkararak etkin bir tonda kullanma yöntemleri üzerinde durulacak.

Beden kullanımımız, kendimizle ilgili ilk izlenimi oluşturan en önemli unsurlardan biridir. Bedeni rahat, güvenli ve etkili bir biçimde kullanmak  bedeni tanımak ve bedene hakim olmaktan geçer. Doğru duruş ve beden koordinasyonu üzerinde durduktan sonra çeşitli doğaçlamalarla bu bilgiyi hareketlere aktarmanın yollarını ararken; konsantrasyon, yaratıcılık ve “an değerlendirmesi” konularında farkındalığımızı artıracağız.

Eğitime Nasıl Katılabilirim?

Bumerang Deneyim Günleri kapsamında gerçekleşecek bu eğitime katılmak için Facebook ve Twitter hesaplarımız üzerinden  yapılacak yarışmayı 4 Ekim Perşembe gününden itibaren  takip etmeniz ve kazanan 10 kişi arasına girmeniz gerekmektedir.

Sertifikalı Eğitim

Eğitim Sonunda bloggerlarımız katılım sertifikası almaya hak kazanacaklar.

‘’Etkinlik Ne Zaman?

Etkinliğimiz  12 Ekim 2012 Cuma günü saat 09.00- 14.00 arasında Dialog  Anlatım  İletişim Merkezi’nin Kalamış Şubesinde gerçekleşecek.