Google İlk Sayfada Çıkmak

Google ilk sayfada çıkmak çok uzun ve sürekli çalışma gerektiren bir iş ve süreçtir. Bu konuyla ilgili olarak hiçbir firma ve reklam ajansı garanti verememektedir. Web siteniz ile ilgili olarak yapılan optimizasyonun devamlılık halinde olması gerekmektedir.

Google ilk sayfada çıkmak için sitenizle bağlantılı olarak verdiğiniz anahtar kelimeler ve bu kelimeler başına oluşturduğunuz çalışmalar büyük önem taşımaktadır. Çünkü ilk sayfada çıkmak için sizinle rekabet içerisinde olan rakiplerinizi ancak büyük farklılıklarla geride bırakabilirsiniz. Yapılan birçok araştırma sonucunda ulaşılan bilgilere göre, insanlar araştırma yaparken internet üzerinde çıkan sonuç sayfalarından sadece ilk ikisi üzerinde yoğunlaşmaktadırlar. Üçüncü sayfayı ziyaret eden kişi sayısı oldukça az olmaktadır. Bu nedenle eğer web sitenize çok iyi bir optimizasyon işlemi uygulamazsanız sayfanızın, Google ilk sayfada çıkması çok zor bir ihtimal olmaktadır. Bu da sizin web sitenizi çok az internet kullanıcısının ziyaret edeceği anlamına gelmektedir. Satışlarınız da bu olay sonrasında doğrudan etkilenecek ve ya çok az satışınız olacak ya da hiç olmayacaktır.

Google ilk sayfada çıkmak yukarıda da bahsettiğimiz nedenlerden dolayı oldukça önemlidir. Mutlaka profesyonel reklam medya ajanslarından yardım alarak yapılması gereken bir işlemdir. Ancak bu şekilde sağlık ve doğru sonuçlar vermektedir.

5 dakika içinde Google’da ilk sayfa da yer almak istiyorsanız google reklam sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.