Google Mobile

Google, hayatımızın vazgeçilmez bir parçası olmaya yaptığı yenilikler ve uygulamalarıyla hız kesmeden devam etmektedir. Kullanıcılarının hayatını kolaylaştırmak için her alanda düzenlemelere gitmektedir. Yaptığı bu yeniliklerden birisi ise Google.Mobil uygulamasıdır. Bu uygulama bir çok cep telefonu kullanıcısının, kısa sürede vazgeçilmezi olmuştur. İnsanlar bulundukları yerden, bilgisayar başına geçmeden merak ettikleri bir konuyla ilgili bilgi almak istedikleri zaman yapmaları gereken tek şey, cep telefonlarından Google adresine girmektir.
Google kullanıcılarına arama dışında mobil uygulama da daha birçok hizmetler sunmuştur. Google Maps, yani google haritalar konumuz hakkında bilgi verirken, seyahat halindeyken gideceğiniz yön ile ilgili yardımcı da olmaktadır. Gmail uygulamaları, bulunduğunuz yerden e-postalarınızı alabilmektesiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey ise, cep telefonunuzdan mail.google.com adresine gitmektir. m.google.com.tr/google earth adresinden indirebileceğiniz uygulama ile, mobil cihazınızdan konumunuzun kapsamlı uydu görüntüsünü görebilir ve yerel aramalar yapabilirsiniz.
Bu ve birçok yararlı hizmetler sunan Google.Mobil nerede olursanız olun internete ihtiyaç duyduğunuz her zaman size yardımcı olmaya devam edecektir.