Google Reklam Merkezi

Google reklam merkezi, ekonomik fiyatlarla Google aramalarıyla reklamların görünmesini sağlamakta, reklamların adım adım ne şekilde hazırlanacağını, reklamın faydalarını, maliyetini, işleyişin nasıl olduğunu görsel ve yazılı olarak anlatarak uygulamalara yardımcı olmaktadır. Reklam verenler ve web sayfalarına reklam alanlar için Google AdWords üyelik kayıtlarını gerçekleştirmektedir. Google aramalarında reklamın gösterimi, tıklanma sayısı gibi istatiksel veriler içeren raporlamaları yapmaktadır. Google merkezi maliyet hesap tablolarını, hesaplamanın nasıl yapıldığını, Google reklam vererek başarıya ulaşanların başarı hikayelerini de paylaşmaktadır. Google aramalarında önemli bir yer yere sahip olan anahtar kelimelerin tespit edilmesinde yardımcı olmaktadır. Reklamlar müşteri isteğine göre yerel veya global göstermektedir.

Google reklam merkezi, reklam veren şirketlerin reklamlarını siteye eklemeleri konusunda birtakım yönlendirmelerle destek verdikten sonra eklenen Google reklam görüntüsünün aktif olmadan önce ön izleme yapılmasını da gerçekleştirmektedir. Çok küçük bütçelerle bile reklam verilmesine imkan sunmaktadır. Günlük reklam bütçesi kolaylığı sunmaktadır. Gösterime göre değil, tıklanma sayısına göre ücretlendirdiğinden ürün ve hizmet satışı reklam giderleri çok düşük olmaktadır.

Google reklam ile rakiplerin önünde olma avantajını sağlarken milyonlarca hedef kitleye ulaşmanın zeminini hazırlayarak reklam veren ve reklam alanlara kaliteli hizmet sunmaktadır. Google reklamları ile ilgili ihtiyaç duyulan, akla takılan bütün sorulara cevap vermektedir.