Google Türkiye

Dünyanın en büyük arama motoru Google, her gün milyonlarca kullanıcıya ev sahipliği yapmaktadır. Merkezi ABD’de bulunan Google gün geçtikçe kendini geliştirerek kullanıcı sayısını çığ gibi arttırmaktadır.

Google Türkiye, ofisiyle Türk kullanıcılara da hizmet vermektedir. Google Türkiye üzerinde yaptığı hassas ve önemli çalışmalarla günden güne Türklerin vazgeçilmezleri arasına girmiş ve Türk kullanıcı sayısını arttırmıştır. Hizmetlerine her gün bir yenisini daha ekleyen Google, harita, hava durumu, haber, oyun, trafik durumu, google reklam ve daha bir çok hizmetleriyle ilk sıradaki yerini her zaman koruyup garantiye almıştır. Google Türkiye ofisiyle kullanıcılarını memnun etmek ve Google kullandıkları için kendilerini şanslı hissetmelerini sağlamak için Türklerin değer ve önem verdiği hiçbir olayı ve günü unutmamış hatta, özel günleri temsil amaçlı oluşturduğu logolarına Türkleri de unutmadıklarını gösterir nitelikte günün anlamına uygun olarak logolar oluşturarak ana sayfasında yer vermiştir. Bu gibi düşünceli ve her ülkenden oluşan kullanıcı potansiyeline verdiği önemi gösterir nitelikteki davranışları ile Google, dünyanın en büyük ve en çok kullanılan arama motoru olma özelliğini hakkettiğini vurgular niteliktedir. Her gün karşımıza farklı ve birbirinden özgün yeniliklerle çıkan Google bu yolda hiçbir şekilde durmayacağını ve gün geçtikçe kendini daha çok geliştirip ilerleteceğini göstermektedir.

Google Türkiye üzerinde en çok kullanılan ve aramalarda ilk başvurulan adres olmaktadır. Bu niteliği kazanmasında ki en büyük etken yaptığı hizmetlerini Türk kullanıcılarına da uyarlayarak hizmete sunmasıdır.