İzmir Yandex Reklam

Yandex reklam, yandex ru arama motorunun hizmetleri arasında yer almaktadır ve Yandex reklam tüm Türkiye’ye reklam gösterimi yapmakta, Bursa, İstanbul, Ankara, Kocaeli, Sakarya, Konya, Kayseri gibi bütün şehirlerde bulunan firmalar yandex reklam vererek hedef kitleye ulaşmakta ve İzmir yandex reklam verme İzmir mal ve hizmet üreten firmalar tarafından verilmektedir.

İzmir yandex reklam ile reklam veren mal ve hizmet satışı yapan firmaların reklamları yandex arama motorunda sorgulama yapan hedef kitleye ulaşmaktadır. Reklam gösterimi ile hedef kitle firma linki ile web sayfasına girerek aramış olduğu mal ve hizmet hakkında bilgi edinmekte, mal ve hizmet hakkında geniş kapsamlı bilgi sahibi olmakta, satışı firma ile iletişim kurmaktadır. İzmir yandex reklam, İzmir yandex arama sayfalarında İzmir hakkında haberlere, hava durumuna, İzmir panoramik görüntüsüne yer vermektedir. İzmir Cadde ve Sokakları, tarihi yerleri yüksek çözünürlüklü 360 derecelik açı ile izlenebilmektedir.

İzmir yandex reklam veren firmaların reklam gösterimleri ekonomik fiyatlarla yapılmakta, gösterim ücreti alınmamakta ve tıklama başına gösterim ücreti alınmaktadır. Garanti gösterim, süper pozisyon, ilk sayfa gösterim tercih edilebilmektedir. Gösterim istatistikleri yandex metrica ile raporlanmaktadır. Yandex reklam ile hedef kitleye hızlı bir şekilde ulaşılmakta, mal ve hizmet satışı ile ilgili geri dönüşler alınmakta, satış yapılmakta ve reklam veren firmalar rakiplerinden üstün konuma gelmektedir.