Yeni Arama Motorundan Yandex İlan Servisi

Geçtiğimiz yıl içerisinde Türkiye ‘de açılan, Rusya ‘da lider olan Yandex arama motoru, Google ve Yahoo gibi büyük arama motorlarına rakip olarak söz sahibi olmayı amaçlıyor. Yandex arama motoruna yazılan sorulara direk net cevaplar bulabilme imkanı gibi yaratılan farklılıklar ile Yandex söz sahibi olmayı amaçlıyor. Bunun dışında zaten pazarda bir yer alan Yandex, ayrıca Yandex ilan servisi ile de kazanmış olduğu müşteriler sayesinde, sizlere ilan verip aradığınızı bulma imkanı sunuyor. Aylık 1,2 milyon ziyaretçi sayısı ile de bu servisini destekliyor.

Yandex dünyada ve Türkiye’de en önde gelen ajanslardan sağladığı haber servisleri internet kullanıcılarının dikkatini çekmektedir. Güncel spor, hava durumu, harita, mail gibi ek özellikleri sayesinde her geçen gün daha büyük kullanıcı potansiyeline sahip bu arama motoruna ilan vererek milyonlarca kullanıcıya bu sayede ulaşmanız mümkündür. Düşünüldüğünde ufak bir arama motoruna veya küçük web sitelerine ilan vererek kısıtlı kitleye ulaşırken, Yandex ilan servisi sayesinde milyonlarca kullanıcıya ulaşabileceksiniz.

Yandex ilan servisi kullanmanızın bir diğer nedeni de, Google ve Yahoo gibi kendini kabul ettirmiş büyük arama motorları yanında, ek avantaj ve pazardaki en büyük siteleri kapmak adına sağlayacağı bazı avantajlar da olacaktır. Çünkü Yandex pazarda kalan kısıtlı kitleye değil, pazarın ciddi bölümünü elde etmek için çalışmaktadır. Bu nedenle Yandex ilan servisi kullanmanız size ayrıca avantajlar sağlayabilir.

Yandex İlan Servisi kullanarak, mevcut web sitelerine ulaşma aracı olan Yandex arama motoruna ilan verir ve her web sitesine giriş yapmaya çalışan internet kullanıcısına hizmetlerinizi tanıtabilir, çeşitli ilanlar verebilirsiniz. En geniş kitlelere ulaşmanın hızlı yolu Yandex ilan servisidir.